En İyi Windows 8 Tablet Bilgisayarlar

tablet-icerik

Malum Windows 8 çıkar çıkmaz tüm Dünyayı kavurdu ve hala konuşulmaya devam ediyor. Bu özellikte yani Windows 8 sistemi ile gerek Telefonlar gerek Bilgisayarlar gerekse Tabletler üretilmeye başlanmıştı. Bu üretimler hala devam ediyor ve firmalar çeşitli şekilde Windows 8 içeren yeni ürünlerini piyasaya sürüyor. Bizler bu yazımızda Tabletlere değineceğiz.  Sizler için birkaç Tablet ismi vereceğim ve bunları en iyi olarak sıralayacağız.

Acaba En İyi Windows 8 Tabletler Neler ?

Acer Iconia W700 Yüksek çözünürlük ve uzun süre dayanan pil ömrü ile ilgi toplayan Tablet bilgisayarımız Windows 8 işletim sistemi kullanmakta ve performans olarak oldukça iyi değerler ortaya çıkarmakta. Ayrıca Masaüstü bilgisayar gibi işinize yarayacak bir tablet bilgisayar olmaz özelliğine sahip.

Microsoft Surface Pro  Microsoft firmasının büyük  heyecanlarla tanıttığı ve çok iyi olacağına inandığı Surface Pro Tablet bilgisayarlar da Windows 8 işletim sistemi kullanmakta. Ultrabook deneyimini size yaşatmayı başaran tablet rahat bir kullanım sunan tasarımıyla da ilgiyi yine üzerinde tutuyor.

Samsung Ativ Smart PC Pro 700T  Klavye özelliğiyle kullanıcıların beğenisini toplayan Samsung ürünü gerçekten başarılı bir performans sunuyor.  Hassas duyarlılığa sahip bu Tablet bilgisayarımız da Windows 8 işletim sistemine sahip.

SONUÇ :

Eğer bir Tablet bilgisayar alacaksanız ve bu tablet bilgisayarın Windows 8 kullanmasını istiyorsanız yukarıdaki önerilerimizden birini seçmenizi tavsiye ederiz.

Author: Teknofis

A curious technology writer to learn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *