Yeni Galaxy S4 Reklamı Yayınlandı

Artık tüm reklamlar rakiplere gönderme yapmaya başladı. Daha 2 gün önce şu yazımızda sizlere Nokia’nın Android ve İOS’a gönderme yaptığından bahsetmiştik.

Malum Samsung’un Amiral gemisi Galaxy S4 için de reklam bekleniyordu. Samsung bu bekleyişleri uzun tutmadı ve kısa sürede reklam filmini merakla bekleyenler için yayınladı.

Galaxy S4′ün reklamının konusu havuz başında yapılan bir mezuniyet kutlaması. Mezuniyet öğrencilerinin tümünde Galasy S4 bulunuyor ve tüm öğrenciler bir an bile olsun Galaxy S4′lerini ellerinden bırakmıyorlar. Öğrencilerin yanı sıra Anne ve Baba’da Apple telefonlarının bulunması bir gönderme olduğunu belli eder cinsten.

Reklamda Galaxy S4′ün en sevilen ve en çok konuşulan özellikleri vurgulanmış. Ayrıca elleri ıslak güneşlenen kızların telefona dokunmadan mesaj okumalarını gösteren sahne oldukça beğenilecek gibi.

Ayrıca gönderme içeren sahnelerden birinde iki kişi Galaxy S4′lerini tokuşturarak paylaşım yapıyorlar. Fakat iPhone kullanan arkadaşları resmi istediğinde gönderemeyeceklerini söylüyorlar. Bu iPhone’un göndermelere mağruz kaldığı sahnelerden birisi.

Bu reklam Samsung’un Apple kötülemek Galaxy S4′ü anlatmak için uğraştığına değdirmiş. Anlatılmak istenen hem vurgulanmış hem de görsellenmiş.

İşte Galaxy S4 Reklamı : 

Maalesef video sistemden silinmiş 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir