Yandex Çekilişi Sonucu Hediye Edilen Lamborghini Sahibine Verildi

Aylar önce Rusyanın meşhur arama motoru Yandex’in büyük çekiliş heyecanı vardı. Bildiğiniz üzere Yandex, kendi Browserının indirilmesi söz konusu ile bir çekiliş düzenlemişti. Milyonlarca kişinin katıldığı çekilişin büyük ödülü ise ünlü  araba  Lamborghini Gallardo LP 560-4 modeliydi.

Çekiliş sonuçları belli olduğunda kazan kişiler büyük heyecanla açıklanmıştı. Kazanan kişi Gaziantep’ten Erkan Kıyak oldu.  Arabasının verilmesini büyük heyecanla bekleyen Kıyak sonunda bugün Lamborghini Gallardo LP 560-4 üne büyük sevinçle kavuştu.

Muhteşem arabayı Erkan Kıyak‘a Yandex Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski teslim etti. Anahtarı alan Erkan Kıyak sevincini şöyle belli etti.

Böylesine güzel bir arabayı kazandığım için gerçekten çok mutluyum. Hayalimi gerçekleştiren Yandex Türkiye’ye tekrar çok teşekkür ederim

Arabayı alan Erkan Kıyak büyük ihtimal Babası ile birlikte memleketine dönecek. Fakat asıl soru cevabını hala bulamadı. Erkan, bu arabayı nasıl ve nerede koruyacak ve vergisinin altından nasıl kalkacak  ? Ayrıca satacak mı yoksa kendi mi kullanacak ? :) Tüm bu ayrıntılara bizde cevap bekliyorduk açıkcası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir