XBox Açık Ara Önde Gidiyor !

İngiltere merkezli bir fırsat sitesinin yaptığı araştırmanın sonuçları, Xbox sahiplerinin diğer konsol kullanıcılarına göre yatak odası performanslarının daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı.

Gizmodo‘nun yayımladığı habere göre , VoucherCodesPro internet sitesiİngiltere‘de yaşayan 1743 oyuncunun partnerleri ile bir anket çalışması gerçekleştirdi. Anketörlere sadece partnerlerinin sahip olduğu oyun konsolunun markası soruldu ve yatak odası performanslarının oylanması istendi.
Genel sonuçlar yüzde 11 mükemmel, yüzde 27 iyi, yüzde 26 ortalama veyüzde 20 hayal kırıklığı şeklinde çıkmasına karşın sadece Xbox sahiplerinin partnerleri ölçümlendiğinde sonuçlar şaşırtıcı oranda değişti. Anketörler,Xbox kullanıcısı partnerlerinin performasını yüzde 54 oranında iyi ve üstü olarak oyladı. Bu oran içerisinde yüzde 22‘lik kısım partnerlerinin performansının mükemmel olduğunu düşünüyor.
Wii kullanıcıları arasında iyi ve üstü diyenlerin oranı yüzde 47′ye düşerkenPC oyuncuları için mükemmel diyenlerin oranı sadece yüzde 3′lerde kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.