Windows Phone İçin Tumblr Zamanı !

Dünyada popüler olarak kullanılan Tumblr duyuldukça daha fazla bir kitle kazanıyor. Henüz Tumblr için Windows 8 uygulaması yapılmamıştı fakat bu günden itibaren Windows Phone kullananlar ve Tumblr servisinden yararlananlar iki uygulamayı senkronize bir halde kullanabilecekler.

Windows’un metro arayüzüne benzer bir tasarım ile hazırlanan Tumblr Windows 8 yeni bir sistem olan kutucuklandırma sistemi ile de oldukça uyumlu gözüküyor.

Zaten İOS ve Android için bolca kullanılan uygulamanın Windows Phonelar için yapılan versiyonu gerçekten çok hoş oldu. Yazılımcıların ellerinden geldiğince iyi kodlamaya çalıştıkları uygulama oldukça da şık gözüküyor.

Tumblr Windows Phone uygulamasında istediğiniz yazıları, resimleri, videolar ve daha fazlasını rahatlıkla bulabileceksiniz. Takip ettiğiniz bloglar arasında çok keyifli bir şekilde takılabileceksiniz. Ayrıca bu uygulama ile istediğini yerden istediğiniz gibi gif, resim ve metin yazıp paylaşabileceksiniz.

Ayrıca paylaşımlar için uygulamaya eklenen özellikler arasında sohbet etmek ve alıntı olarak metinler paylaşmak çok kolay olmuş.

Biz ekibimiz olarak  Windows Phone için Tumblr uygulaması hakkında fikirlerimizi yukarıda belirttik. Peki sizler bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir