Twitter İçin Windows 8 Zamanı !

twiter-icerik

Geçtiğimiz günlerde Twitter Windows 8 için  bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile artık Windows 8 kullanıcıları Twitter’ı daha verimli ve daha zevkli bir şekilde kullanabilecek. Yeni özellikler ve yeni çeşitlilik ile Twitter Windows 8 uygulaması oldukça sevilecek gibi.

Twitter uygulamanın hızlı olacağından ve kullanıcılarının bu uygulamayı daha çok seveceğinden sürekli bahsediyor. Görüntüleme hızının iyi olduğunu ve resim performansının da çok beğenileceği söylenenler arasında.

Ayrıca uygulama ile Twitter‘da bir fotoğraf paylaşmak ta oldukça kolay olacak. Çünkü çeşitli yönlerle geliştirilen yükleme bölümü gerçekten hızlı gibi.

Uygulama için  kolayla konuları arayıp kolayca kişileri takip etmeniz için oldukça güzel bir arayüz hazırlandı ve bu arayüze çeşitli kısayollar eklendi ellerinden geldiğince de  hızlandırılmaya çalışıldı.

22 dilde hazırlanan uygulama aşağıdaki dilleri destekliyor. Merak etmeyin aralarında Türkçe’ de var.

Japonca, Korece, Malayca, Hollandaca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, İsveççe, Tayca, Türkçe, Danca, Almanca, İspanyolca, Fince, Fransızca, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca * İngilizce, Çince (ÇHC), Çince (Tayvan)Peki Sizler Windows 8 için Twitter uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz. Bizlere fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Author: Teknofis

A curious technology writer to learn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *