Teknofis Uygulaması Google Play’de Yayında !

 

Merhaba değerli Teknofis.Net takipçileri. Sizler için sürekli yenilikler üretmeyi seviyor ve sizlere her yerden Güncel Teknoloji haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.

Siz değerli takipçirlerimiz masaüstü bilgisayarlarından bizleri sorunsuz takip ediyorsunuz fakat asıl sorun Telefon üzerinden Tatilde veya başka yerlerde bizi takip etmenizdi. Sizler için geçici ama faydalı bir yol bulduk.

Adroid işletim sistemli telefonunuzdan Teknofis uygulamamızı indirerek bizleri sitediğiniz her yerden takip edebilirsiniz. Şimdilik beta sürümde fakat çok yakında daha profesyonel bir güncelleme ile sizlere Android keyfi yaşatmaya devam edeceğiz.

Şimdilik uygulamamızda hiç bir sorun yok. Gönül rahatlığı ile indirip tüm haberleri sorunsuz ve virüssüz şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulamamız üzerinde emeği geçen Murat KaraerVolkan Akpınar ve Murat Dinç‘e buradan bir kez daha Teşekkür ediyoruz.

Uygulamanın Kullanışı : 

Uygulamamızın kullanılışı oldukça basittir. Öncelikle aşağıdaki resime tıklayarak veya üsteki QR kodunu okutarak Google Play’den uygulamamızı indiriniz.

Daha sonra gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayınız . Uygulamayı zaten girer girmez beğeneceksiniz. Hızlı ve kolay bir kullanımı vardır . Unutmayalım ki uygulamamız BETA olarak yayındadır.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Aşağıdaki Resime Tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir