Teknofis.Net’ten Herkese Merhaba !

yazi-yazmak

Herkes Merhabalar. Yeni Umutlarla onlarca Teknoloji sitesi olmasına rağmen farklı bakış açısıyla ve değişik haberlerle yayın hayatımıza başlıyoruz. Bugün 28 Şubat 2013 . Bu tarihi bir yere not edin çünkü ileride işinize yarayabilir.  🙂

Bizler Teknolojinin meraklı insanlarıyız. Yani  sizler için merak ettiklerimi veya sizin merak ettiklerini www.teknofis.net’da paylaşacağız. Biliyoruz bu alemde tutunmak zor fakat biz bunu başarmak için yola çıktık. Yani Allah izin verirse alnımızın akıyla bu işi başaracağımıza inanıyoruz.

Peki sitenin adı neden Teknofis diye soran takipçilerimiz olacaktır. Hemen o merakınızı da gidermek isteriz. Teknoloji sitesi için alan adı bulmak gerçekten çok zor. Mesela ne düşünseniz alan adı dolu oluyor. Fakat bizler farklı bir isimle yayın hayatımıza başlamak istedik. Çünkü normal isimler ilgi çekmez diye düşünüyoruz.

Teknofis bizim için Tekno Ofis anlamına geliyor. Zaten logodan da bunu anlamışsınızdır. Tekno Ofis adını kullanmamız Slagonumuza bağlı biraz da.

“Teknolojinin Sanal Ofisi” slagonuyla yola çıkıyoruz. İnşallah hep beraber meşhur olur ve bilinen teknoloji siteleri arasına katılırız.

Bizi destekleyen desteklemeyen herkese çok Teşekkür ederiz. Kendinize iyi bakın. Diğer yazılarda veya diğer yeni Hakkımızda bölümlerinde görüşmek üzere.

Author: Teknofis

A curious technology writer to learn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *