Teknofis Artık Yandex’te Haber İçerik Sağlayıcısı !

Malum iyili kötülü yaklaşık 4 aydır Teknofis.net olarak siz değerli takipçilerimize sorunsuz teknoloji keyfi yaşatmaya çalışıyoruz. Sizler için en farklı ama en ilgi çekici haberleri toplamaya çalışırken bir yanda da bilgi sahibi olmanızı istiyor. Günler geçerken Teknofis olarak biraz daha büyüyor biraz daha gelişiyoruz. Çeşitli şekilde bazı başvurular yapıyor kimisineolumlu kimisine olumsuz cevaplar alıyoruz.

Ama ne olursa olsun paylaşıp yapmayı bırakmıyor sizler için sürekli bir şeyler araştırıyoruz. Yeni planlarımız doğrultusunda içeriklerimiz daha fazla kişiye ulaşsın diye Yandex haber içerik sağlayıcı  başvurusunda bulunduk. Yandex ekibinin incelemesi sonucunda başvurumuz onaylandı ve içerik sağlayıcı bölümümüz açıldı.

Yani bundan sonra sadece site içi değil Yandex’e de içerik sağlıyor olacağız. Bilmeyenler için Yandex haber sayfası her türlü haberlerin bulunduğu bir portal gibi bir şeydir. Bakmak isterseniz http://haber.yandex.com.tr  buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm içerik sağlayıcılara yukarıdaki adresin sonuna /sim ekleyerek ulaşabilirsiniz.O uzayıp giden listenin arasında Teknofis’te bulunmakta.

Ayrıca Yandex Haberler Teknofis özel bölümüne bakmak istiyorsanız http://haber.yandex.com.tr/smi/teknofis  burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bundan sonra daha iyi olmak daha çok ziyaretçiye ulaşmak umuduyla kendinize iyi bakın :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir