Skype Geçmek İstemeyenler Halen MSN Kullanabilirsiniz !

Malum birkaç ay önce Messenger’ı Skype’ın satın aldığını öğrenmiştik. Ve yaklaşık 18 Nisan’da MSN’nin yani Windows Live Messenger’ın tamamiyle kapanacağını öğrenmiştik. Fakat çoğu kişi eminiz ki MSN’nin kapatılmasına karşı bir taraf tutmuştu.

Çünkü alışılmışlardan vazgeçmek gerçekten çok zor bir iştir. Yani yıllarca Windows Live Messenger kullandıktan sonra Skype kabullenmek elbette zor olacaktı.

Her neyse günler geçtik artık her bilgisayar zorunlu olarak Skype kurmak zorunda kaldı. Çünkü yavaş yavaş tüm girişlerde Windows Live Messenger Skype yüklemek için sizi zorunlu tutuyor.

Ayrıca hiç denemeyen kullanıcılar için Skype ve MSN’yi aynı zannedenler hiç sevinmesinler. Çünkü doğal olarak Skype’ın arayüzü çok farklı. İlk kullanlar için çok ama çok karışık gelecektir.

Her neyse biz sadede gelelim.

Sizler için işinize çok yaracağına inandığımız bir yazılımı paylaşmak istiyoruz. Yazılımın adı Messenger Reviver 2 yazılımı. Bu yazılım Skype geçmek istemeyenler için geliştirilmiş. Yani yazılı çalıştırıp MSN’yi hala kullanabilirsiniz.

  • Uygulamanın kullanımı veya kurulumu çok basit.
  • Uygulamayı hemen aşağıdan indirin ve çalıştırın.
  • Start butonuna tıkayın.
  • Daha sonra sizin sürümünüzü bulacaktır.
  • Ondan sonra zaten size kendisi MSN giriş bölümünü açacaktır. Anında giriş yapıp sorunsuz şekilde MSN’yi kullanabilirsiniz.

Elbette bu özellik MSN’lerin sunucusunun fişi çekilene kadar devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir