Sitenize Ziyaretçi Çekme Yolları

blog-yazmak-icerik

Bir blogunuz var ve bu blogunuz tıklansın istiyorsunuz.Bunun için şu yöntemlere uymanız gerekli.

1) Özgün İçerik Paylaşın

Sitenizde ne kadar çok özgün içerik paylaşırsanız Google amca sizi o kadar çok sever ve google aramalarında üst sırada çıkarır. Bu da her aramada ziyaretçi demektir. Ziyaretçi de para demektir

2) Sitenize Özen Gösterin

Sitenize yazıyı paylaşıp bırakmayın.Yazdığınız yazının peşine düşün.Bakın alıntı vermeden başka siteler yayınlamış mı ? Bakın yorum yapılmış mı eğer yorum yapıldıysa yorumlara mutlaka cevap verin .

3) Yazar Kafeye Üye Olun

Türkiyede Hürriyetin bir kuruluşu olan Yazar Kafe’ye üye olun.Bu site sayesinde hem sitenize ziyaretçi çekin hemde Daha Fazla kazanın.

4) Sık Yazın Güzel Yazın

Sitenize hiç olmasa haftada 1 yeni yazı ekleyin.Bu ziyaretçinize sitenizin güncel olduğunu göstermenize nedendir.Eğer ayda yılda yazı yazarsanız o blogtan bir karşılık beklemeyin.

5) Arada E-Maillerinizi Kontrol Edin

Bir blogda en önemli unsur iletişimdir.Bu yüzden ziyaretçilerinize verdiğiniz e-mail adresinizi belli aralıklıklarla kontrol edin.Bu çok önemlidir.

6) Link Kardeşliği

Diğer bloglarla link kardeşliği içinde olun hem bu reklam yerinde geçebilir.Link kardeşliği baclinkinizide artıracaktır. Backlinkte önemli bir unsurdur.

Author: Teknofis

A curious technology writer to learn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *