Samsung Galaxy S4 60 Ülkede Büyük İlgi Topluyor !

Malum piyasa’da onlarca telefon firması var ve her firmanın kendine özel gözde telefonları var. Şuan için piyasaki en büyük rakipler HTC One ve Samsung galaxy S4 olsa gerek.   Bu rekabet son derece heyecanlı oluyor. Yalnız HTC’nin Samsung’a göre piyasaki pazar payı az olmasından dolayı Samsung her ne kadar HTC One’dan sonra piyasaya çıksa da  kısa sürede aradaki farkı kapatıyor. Hatta HTC One ı çoktan geçti bile diyebiliriz.

Samsung hızlı üretim ağı ve hızlı dağıtımları ile kısa sürede dünya çapında ki çoğu ülkeye ulaştı. Bu ülkelerin sayısı dün itibariyle 60′ı bulmuş durumda. Bu kadar ülkede satışa çıkarılan Galaxy S4 için  bu ay yani ilk ayda 10 milyonluk bir satışa ulaşması bekleniyor.

Olağanüstü ilgiden dolayı veya bazı nedenlerden dolayı çekinmeden bol bol üretilen Galaxy S4 tüm isteyenlere sorunsuz bir şekilde teslim edilecek gibi. Ülkemizde operatörler aracılığı ile  satışa sunulan Galaxy S4 gayet iyi bir ilgi topluyor gibi.

Samsung üretmiş olduğu Galaxy S4 için 155 ükeye ulaşmayı planlıyor. Onun yanı sıra satış için 3270 adet operatör ile de iş birliği yapmayı planlıyor. Eminiz Samsung kısa sürede bu hedefine de ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir