Nokia’dan Lumia İçin “Lumia’ya Geçin” Reklamı

Akıllı telefonlar bolca kullanılan ve bolca tartışılan Android ve İOS’un arasını açacak cinsten yeni bir reklam geldi. Yeni yapılan reklamda en iyi tercihin Windows Phone olduğunu söyleyen Microsoft, Android ve İOS’u oldukça kızdıracak bir reklam filmine imza atıyor.

Bahsettiğimiz reklam Nokia firmasının Lumia için çekmiş olduğu reklamdan başkası değil. Reklamda ;

Reklamda nikâh sırasında çiftin fotoğrafını çekmeye çalışan konuklar, ceplerinden teknolojik oyuncaklarını çıkarıp ekranlarına dokunmaya başlıyorlar. Gözlüklü bir konuğun cebinden dev boyutlu Samsung cebini çıkarmasının ardından, iPhone’lu bir konuk dayanamıyor ve ondan “koca telefonunu önünden çekmesini” istiyor. Gözlüklü konuğun arkadaşı ise “sanırım ihtişamlı Galaxy demek istedin” diyor ve iki arkadaş, NFC ile cihazlarını tokuşturuyorlar.

bahsediliyor. Reklamda ikram servisi ile görevli iki kişi bulunmakta. Görevli kişiler olayların tam ateşlendiği sırada Lumiaları ile olan biteni kaydetmekle meşguller. Reklamda da anlatılmak istenen gibi her ne kadar kullanıcılarını Windows Phone memnun etsede günümüzde mağazalardaki gelişmişlikten dolayı uzun bir süre Windows Phone’un Android ve İOS’u geçmesi zor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir