GTA 5 Karakterlerinin Muhteşem Resimleri

Malum sizlere şu yazımızda GTA 5′in karakterlerini tanıtan bir video paylaşmıştık. Paylaştığımız video’da oyunda önemli karakterlerden bahsediliyordu.

Oyunun çıkmasına yakın Rockstar Games neredeyse her gün bir tanıtım videosu veya bir ekran görüntüsü paylaşır oldu. Paylaştıkları  videolar ve ekran görüntüleri ise öyle basit değil gerçekten insanı şaşırtacak cinsten.

Aşağıda sizler için birkaç ekran görüntüsü paylaşacağız. Bu ekran görüntüleri GTA 5′in merak edilen karakterlerinin resmi . Karakterlerin çizim olarak yapılmış resimleri gerçekten çok güzel gözüküyor.

Bizler resimler  elimize geçince baktıkça baktık ve bu saate kadar yazıyı yazamadık :)

Her neyse lafı fazla uzatmadan sizlere Michael, Franklin, Jimmy, Tracey, Lamar, Ron ve Trevor’ın paylaşılmış diğer bir adıyla sızdırılmış görsellerini gösterelim. Resimleri galeri şeklinde ekledik resimin altından diğer resime geçebilirsiniz. Veya resimlere tıklayarak sıradaki resimi getirttirebilirsiniz.

Bu arada fotoğraflar hakkında yorumlarınızı belirtmeyi unutmazsanız hemen aşağıdaki bölüme yorum yaparsanız bizleri çok mutlu edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir