Google Chrome İnternet Tarayıcısı Son Sürüm İndir

Ünlü arama motoru Google tarafından tarafından üretilen ve sürekli güncel tutulan İnternet Tarayıcısı Google Chrome her geçen gün hızlanmakta ve popüleritesini sürekli arttırmakta.

Son derece pratik ve hafif olan tarayıcı gerek cep telefonunuzda gerek tablet bilgisayarınızda gerek ise normal bilgisayarınızda rahatlıkla kullanıma izin veriyor. Ayrıca sürekli hızı arttırılan tarayıcı neredeyse tarayıcılar arasında zirveye oturuyor.

Tarayıcı için özel hazırlanan mağazadan istediğiniz uygulamayı indiriyor ve rahatlıkla kurup kullanabiliyorsunuz. Tarayıcı için mağazada gerçekten çok güzel uygulamalar var.

Ayrıca internette gezinirken Google Chrome ile yeni sekme açmak olan sekmeyi kapatmak gayet kolay.Ayrıca yanlışlıkla kapattığınız sekmeler için son kapatılanlar bölümü kullanıcılar için vazgeçilemez bir ayrıntı oluyor.

Sürekli kullandığınız siteleri hatırlayıp sizlere kolaylık sağlayan tarayıcı sitelerin ekran görüntülerini de resim olarak kaydedebiliyor.

Ayrıca aniden kapanmalara karşı geri yükle önlemi olan tarayıcı bu özelliğiyle birçok kişiye ilham oluyor.

Gizli tarama ve güvenli tarama seçenekleri ile internette gezmekten hiç bu kadar fazla keyif alamazsınız. Hızlı indirme özelliği ve İndirilenler klasörüde başka bir güzelliği.

Ayrıca tarayıcıyı indirip ayar yapması çok kolay.

Şimdi hemen İndirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.