Facebook Home İçin Yeni Reklamlar Yayınlandı !

Malum kısa süre önce Facebook için Android telefonlarda kullanılabilecek bir uygulama geliştirildiği söylenmişti ve basın karşısında tanıtımı yapılmıştı. Elimizdeki verilere göre Facebook Home oldukça merak edilmişti ve merakları dindirmek için bir Facebook Home tanıtım reklam filmi çekilmişti ve oldukça güzel bir filmdi.

Henüz üzerinden fazla geçmeden Facebook Home için 2 yeni tanıtım filmi daha paylaşıldı. Bu sefer ki reklamlarım isimleri “Lunch Day” ve “Dinner”  olarak isimlendirildi. Reklam filmlerinin birinde Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in yer alması oldukça merak çeken ayrıntı oldu.

Reklamlar Facebook Home deneyimi konu alınmış ve oldukça güzel anlatılmış. Bu reklamlar eminiz ki  Facebook Home’u biraz daha aydınlatacaktır.

Bildiğiniz üzere Facebook Home  Google Play‘de yerini aldı fakat Türkiye için indirilme imkanı tanınmadı. Ama yurt dışından indirilip kullanılabiliyor. Unutmayın bu uygulamayı her telefon desteklemiyor. Daha önceki  yazılarımızda destekleyen telefonlardan da bahsetmiştik.

Bu arada yukarıda paylaştığımız 2 reklam filmi hakkında bizlere fikirlerinizi Yorum yaparak rahatlıkla belirtebilirsiniz.  Ayrıca fikirleriniz ile bazı okuyucuların da aydınlatılmasına yarar sağlayabilirsiniz. Unutmayın bir siteye en kolay yorum yaparak destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir