Avea, Twitter Show’u İle Onlarca Nokia Lumia 520 Dağıttı !

Bugün Avea Türkiye çağında bir ilk yaşattı.  Öğle saatlerinde Takipçilerine muhteşem bir Show’un olacağını söyleyen Avea, Aşağıdaki resimdeki gibi bir Tweet attı.

Yukarıda gördüğünüz Tweet muhteşem bir çekilişim habercisiydi. Avea, ünlü sunucu Geveze ile 5 soru karşılığında onlarca Nokia Lumia 520 ve onlarca aksesuar dağıtacaktı.

Saat 15.00′da Avea, Youtube Google Hangouts yardımı ile Canlı  yayına başladı. Canlı yayında Bir Bayan Bir Erken sunucu yer alıyordu. Ve ilk soruyla yarışmaya başlandı.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi Geveze ve bir bayan yardımcı ile onlarca hediye dağıtıldı.

Yarışma Soruları : 

Yukarıda gördüğünüz 5 adet soru her saat başı soruldu. Yayın 3′te başladı ve 8′e yakın bitirildi.

Yayın boyunca izlediğimiz kadarıyla en az 10 adet Nokia Lumia10-15 Adet Bloetooth Kulaklık, 10 Monster kulaklık, 10 Playup Hoparlör ve daha fazlası verildi.

Bunca hediyeyi almak için verilen #benimolsa hashtag’ına toplam 20.000 Tweet atıldı ve Canlı yayın toplam 10.000 kişi tarafından izlendi.

Yaklaşık 4 saat yayın yapıldı ve hediyeler dağıtıldı. Onlarca mucip ve yaratıcı Tweetlerden seçim elbette zor oldu ama Canlı yayın sonunda hediye kazananlar mutlu olurken kazanamayanlar biraz sinirliydi.

Her ne olursa olsun Avea gerçekten güzel bir işe imza attı. Kendilerini buradan tebrik ediyor yarışmanın devamını diliyoruz. yayın sonunda tüm ekip yayına katılıp veda edildi.

Avea Twitter Show Canlı Yayın Kaydı:

Maalesef video sistemden silinmiş 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir